Teslimat Koşulları

Türkiye'deki tüm siparişler, aynı gün içerisinde saat 16:00'ya kadar MNG Kargo aracılığıyla kargoya verilir. Teslimat bilgileri, hem SMS hem de e-posta yoluyla iletilecektir. İstanbul ve çevresindeki 500 km'lik alan içerisine teslimatlar 1-2 iş günü içinde gerçekleştirilirken, Türkiye'nin diğer bölgelerine yapılacak teslimatlar en geç 1-3 iş günü sürebilir. Türkiye içi kargo gönderimlerimiz ücretsizdir.

İstanbul ve Bursa'daki adreslere özel kurye ile aynı gün teslimat hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetten faydalanmak için siparişlerinizi her gün saat 18:00'a kadar verebilirsiniz. Kurye ile teslimat işleminizin durumunu, hem SMS hem de E-posta yoluyla takip edebilirsiniz. Aynı gün içinde gerçekleştirilen kurye teslimat hizmetimizin ücreti 375 TL olarak belirlenmiştir.

Dünya çapında, kredi kartı ile ödeme yaparak kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler, aynı gün içerisinde DHL Kargo aracılığıyla sevk edilir. Teslimat sürecine dair bilgiler, SMS ve e-posta yoluyla sizlere iletilir. Lütfen unutmayın ki, teslimat süreleri teslimat adresinizin coğrafi konumuna ve gümrük işlemlerinin karmaşıklığına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Yurtdışı teslimatlarda, teslimat yapılan ülkeye özgü ekstra ücretler uygulanabilir. Bu ekstra ücretler, müşterilerimizin sorumluluğundadır ve teslim almak için gümrüğe ödemesi gerekmektedir. Kargo ücretimiz 3500 TL olarak belirlenmiştir.